Drodzy Państwo!

W imieniu Fundacji „ Malarze Uśmiechu ” z siedzibą w Teresinie KRS 0000547000 oraz Galerii „Austeria Krokus” w Rzeczce ;pod patronatem medialnym Tygodnika 30 minut mamy zaszczyt zaprosić na wyjątkowe wydarzenie jakiego wspólnie się podjęliśmy. Nie jest to pierwsze nasze wspólne działanie . Najistotniejszy jest cel dla jakiego uruchamiamy wszelkie możliwości, aby nieść serce dla ludzi w potrzebie!

Serdecznie zachęcamy do przyłączenia się i udziału w naszej akcji charytatywnej na rzecz niespełna czteroletniego Michała Łucko . Nasz podopieczny jest mieszkańcem Niedźwiedzicy, położonej w Gminy Walim. Na początku tego roku zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy nadnerczy – neuroblastoma. Niestety tylko część leczenia pokrywa się ze środków publicznych refundowanych przez NFZ. W związku z tym rodzice Michała -Sabina i Kazimierz-zwrócili się do nas o pomoc i wsparcie w ewentualnej konieczności opłacenia kosztów dalszego leczenia, który wynosi około 30 tys.zł. Po zapoznaniu się z sytuacją i osobą Michała postanowiliśmy zorganizować licytację prac współpracujących z nami wspaniałych artystów. Wyjątkowe obrazy powstawały na naszych spotkaniach plenerowych w Galerii „Austeria Krokus” w Rzeczce ( miejsce licytacji). Dnia 28.05.2016r odbędzie się licytacja dzieł twórców malarstwa. Aukcja z prezentacją obrazów rozpocznie się o godz. 13.00 z poprzedzającą ją godzinną rejestracją uczestników chętnych przystąpić do licytacji (miedzy 12.00-13.00). Jest to także czas na realne zapoznanie się z pracami oraz regulaminem aukcji. Wszystkie osoby chcące wspomóc nasze działania mogą przekazać swoje prace autorskie, które wezmą udział w dniu licytacji.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy:

knalejska@fundacjamalarzeusmiech.com lub pod numerem tel. 509-59-59-74 w celu ustalenia spraw dotyczących przekazania dóbr rzeczowych jak również pisemnego potwierdzenia dla darczyńców o przekazie dobroczynnym. Osoby chcące pomóc Michałowi w odzyskaniu zdrowia mogą także dokonać wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji „Malarze Uśmiechu” na nr konta z inf. w tytule przelewu „Dla Michała Łucko”.

Nr konta : 32 1140 2004 0000 3402 7559 7349

Każda złotówka zostanie przekazana i udokumentowana a przede wszystkim da szansę chłopcu na wyzdrowienie a rodzicom przywróci uśmiech na twarzy. Dla zainteresowanych podajemy stronę Michała gdzie zapoznać można się z osobą chłopca – publikowane są bieżące informacje o chorobie, zdjęcia…

http://www.razemdlamichalka.pl/

Kochani do dzieła! Czas płynie nieubłagalnie szybko! Nie czekajmy na jutro, bo dla niektórych jutro nigdy nie nadchodzi!