Przytulne Siedlisko

Osoby które uwielbiają piesze wędrówki, znajdą tu piękne szlaki wśród wzgórz,hal i pachnących łąk. Amatorom dwóch kółek wskażemy urocze trasy o różnej skali trudności. Dla preferujących nicnierobienie i leżenie brzuchem do góry mamy błogi spokój urozmaicony ptasimi trelami. Z kolei Ci którzy energicznie machają rączkami i nie wiedzą co z nimi zrobić mogą sprawdzić się przy stole ping-pongowym.

Numer telefonu: 602106637

E-mail: przytulne.siedlisko@gmail.com

http://www.facebook.com/Gospodarze

Niebieski dymek z papierosa najchętniej będzie widziany na zewnątrz obiektu. Nie serwujemy wyżywienia, ale kompletnie wyposażona kuchnia pozwoli zrealizować niekiedy ukryte Państwa zdolności kulinarne.

Jesteśmy żółtodziobami w tej branży, bez Państwa frekwencji taki stan rzeczy może twać wiecznie. Będzie nam miło przywitać chętnych w naszych progach.

Obsługa także w językach: angielski, rosyjski.

Do dyspozycji gości: dostęp do internetu, w pełni wyposażona kuchnia, sala kominkowo-telewizyjna, stół do ping-ponga, garaż, 2 niezależne stanowiska do wypoczynku i grillowania.

Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów, w sezonie zimowym sprzętu narciarskiego. Kijki do Nordic Walking udostępniamy bezpłatnie.

Na koniec malutki apel: prosimy zabrać ze sobą obuwie zmienne (kapcioszki) i konsekwentnie je używać.Z góry dziękuje ten który podróżuje z odkurzaczem najczęściej i czasem wsółczuje temu mechanicznemu potworowi ;-)))

Informacje ogólne

Obiekt usytuowany jest w paśmie Gór Sowich, w małej, malowniczej wsi Niedźwiedzica.

Blisko liczne zabytki-zamek Grodno, zamek Książ, sztolnie walimskie, stadniny koni, trasy drezyn kolejowych, zalew Bystrzyca i wiele innych atrakcji.