VII Zamieszki Sprawnościowe organizowane w Olszyńcu zakończyły się naszym zasłużonym zwycięstwem.

Pierwsze miejsce „ex aequo” z Jugowicami otrzymaliśmy też za osobno punktowaną promocję wsi – była to konkurencja nagradzana specjalnie przez Dolnośląską Izbę Rolniczą. Wygraną okazała się nagroda przeznaczona do świetlicy: Piłkarzyki – rewelacyjna zabawa dla dzieci i dla dorosłych.

Nasze zwycięstwo jest tym większe, że tym razem startowało aż 10 drużyn , bo wszystkie 9 wsi Gminy Walim oraz drużyna zaprzyjaźnionej gminy węgierskiej Harkakötöny.

Wygrana jest naszym wspólnym zwycięstwem, bo dopisali wszyscy:

uczestnicy w kolejnych dyscyplinach, organizatorzy i choreografowie stoiska promocyjnego, kibice oraz sponsorzy.

Pogoda również okazała się dla nas łaskawa – kolejny raz zwycięstwo Niedźwiedzicy ozdobiło piękne zjawisko przyrody – tęcza.

Zgodnie z zasadami regulaminu w roku 2013 to nasza wieś będzie organizatorem zamieszek więc już teraz dziękując wszystkim, którzy przyczynili się do wygranej w tej wspólnej zabawie – zapraszam do przemyśleń nad uczestnictwem za rok.

{jcomments on}

 

Sołtys

Mieczysław Sidor

Zobaczcie jak się bawiliśmy.

Poniżej zdjęcia z zamieszek przesłane między innymi przez zaprzyjaźnionego mieszkańca Dziećmorowic. Jeśli jesteście w posiadaniu ciekawych zdjęć lub filmów którymi chcielibyście się podzielić prosimy o kontakt 🙂

 

{gallery}zamieszki_12{/gallery}